Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
RYGAARD, Thorvald (Norge 1872-1939): Kustmotiv, signerad och daterad T. Rygaard 1922, olja på duk, 39x59 cm
112001
2011-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här