Thorvald Rygaard oljemålning

Thorvald Rygaard oljemålning
Thorvald Rygaard oljemålning
Thorvald Rygaard oljemålning
Thorvald Rygaard oljemålning
Thorvald Rygaard oljemålning
Thorvald Rygaard oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RYGAARD, Thorvald (Norge 1872-1939): Kustmotiv, signerad och daterad T. Rygaard 1922, olja på duk, 39x59 cm

112001

2011-11-27