Magnus Dahlbäck oljemålning

Magnus Dahlbäck oljemålning
Magnus Dahlbäck oljemålning
Magnus Dahlbäck oljemålning
Magnus Dahlbäck oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAHLBÄCK, Magnus (samtida): Figurkomposition, signerad, olja på duk, 36x29 cm

Ett mindre hål i duken

112013

2011-11-30