Teckningar akvareller 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TECKNINGAR, AKVARELLER, mestadels 1800-tal, bl a Elias Erdtman, Claes Grundström, Teodor Heurlin, Gunilla Aresschoug, varierande mått

Hanteringsveck

112028

2011-11-27