Oljemålning landskap

Oljemålning landskap
Oljemålning landskap
Oljemålning landskap
Oljemålning landskap

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Vinterlandskap med figurer, bär signatur och skylt J v. Borst, olja på duk, 60x40 cm

Zustandsbeschreibung

112052

2011-11-29