Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Vinterlandskap med figurer, bär signatur och skylt J v. Borst, olja på duk, 60x40 cm
Zustandsbeschreibung
112052
2011-11-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner