Kjell Rosén oljemålning
Valmis
2011-11-29
112060
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
ROSÉN, Kjell (1909-1982): "In mot land Öland", signerad och daterad Rosén 63, olja på duk, 38x65 cm