Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DENCKER, August Vilhelm (1882-?): Landskap, signerad och daterad Aug Dencker Juni 1949, olja på duk, 100x74 cm
112080
2011-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här