Acke Åslund akvarell
2011-11-30
112116
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ÅSLUND, Acke (1881-1958): "Nybakade skatungar i trädgården", monogramsignerad och daterad 1933, akvarell, 13x10 cm