Vilhelm Melbye oljemålning
Valmis
2011-11-30
112124
| Korkein tarjous | 12 000 SEK |
| Arviointi | 15 000 SEK |
MELBYE, Vilhelm (1824-1882): Kustlandskap med segel- och ångfartyg, signerad och daterad Vilhelm Melnye -68, olja på duk, 34x54 cm