Sideboard med klaffar
2011-11-29
112170
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SIDEBOARD, mahognyfaner, 1900-tal, 4 lådor i sargen, höjd 73, 72x42 cm