Sverre Wyller oljemålning

Sverre Wyller oljemålning
Sverre Wyller oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

WYLLER, Sverre (Norge född 1953): Utan titel,
signerad på baksidan Sverre Wyller, olja på duk, 194x165 cm

112220

2011-11-30