Oljemålning l Emil Åberg

Oljemålning l Emil Åberg
Oljemålning l Emil Åberg
Oljemålning l Emil Åberg
Oljemålning l Emil Åberg

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÅBERG, Emil (1864-1940): Sällskap i grönska, olja på pannå, signerad Å Åberg, 22x25 cm

112295

2011-11-30