Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BYRÅ, 1700-tal, gustaviansk, fanerad med flertal träslag, skiva av kalksten, höjd 84, 106x56 cm, nycklar finns
Renoverad och kompletterad, skivan lagad
112312
2011-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här