Byrå gustaviansk

Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, gustaviansk, fanerad med flertal träslag, skiva av kalksten, höjd 84, 106x56 cm, nycklar finns

Renoverad och kompletterad, skivan lagad

112312

2011-11-30