Julia Jolin oljemålning

Julia Jolin oljemålning
Julia Jolin oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOLIN, Julia (född Carlson,1856-1924, tillskriven): Näckrosor, olja på papper på pannå, 14x19 cm
Proveniens: Konstnären Einar Jolin, Julia var mor till Einar

Skador

112315

2011-11-30