Mikael von Essen akvarell

Mikael von Essen akvarell
Mikael von Essen akvarell
Mikael von Essen akvarell
Mikael von Essen akvarell

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

ESSEN, Mikael von, (född 1895-): Stockholmsmotiv, signerad och daterad M von Essen 1947, akvarell, 38x25 cm

112323

2011-12-01