Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ADELSKÖLD, Carl (1830-1941): Marint motiv, signerad och daterad 1882, olja på duk, 57x93 cm
Krackeleringar
112327
2011-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här