Salongsbord med stenskiva
2011-12-02
112417
| Klubbat belopp | 15 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SALONGSBORD, gustaviansk stil, med stenskiva, förgyllda mässingsbeslag, höjd 76, 94x56 cm
Smärre slitage