Salongsbord med stenskiva

Salongsbord med stenskiva
Salongsbord med stenskiva
Salongsbord med stenskiva
Salongsbord med stenskiva
Salongsbord med stenskiva
Salongsbord med stenskiva

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SALONGSBORD, gustaviansk stil, med stenskiva, förgyllda mässingsbeslag, höjd 76, 94x56 cm

Smärre slitage

112417

2011-12-02