Köksutensilier ryska 1800-tal

Köksutensilier ryska 1800-tal
Köksutensilier ryska 1800-tal
Köksutensilier ryska 1800-tal
Köksutensilier ryska 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KÖKSUTRUSTNING i koppar med förtent insida, kastrull- och pann-set med 5 vardera, Ryssland, stämplade 1882 och 1896

112498

2011-12-01