Spelbord brädspel

Spelbord brädspel
Spelbord brädspel
Spelbord brädspel
Spelbord brädspel

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPELBORD, 17/1800-tal, skiva för brädspel, fanerad med ett flertal träslag, höjd 76, 79x79 cm

Omarbetat, smärre sprickor

112515

2011-12-03