Interiör med spågumma och flicka oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Interiör med spågumma och flicka, olja på duk, 54x43 cm

112534

2011-12-01