Tage Eriksson oljemålning

Tage Eriksson oljemålning
Tage Eriksson oljemålning
Tage Eriksson oljemålning
Tage Eriksson oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ERIKSSON, Tage (1916-?): Kustbild, signerad T Eriksson, olja på pannå, 41x69 cm

112574

2011-12-01