Géza Udvary oljemålning

Géza Udvary oljemålning
Géza Udvary oljemålning
Géza Udvary oljemålning
Géza Udvary oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

UDVARY, Géza (1872-1932): Interiör med kurtiserande par, signerad Udvary-G, olja på duk, 60x80 cm

112575

2011-12-01