Åke Johansson oljemålning

Åke Johansson oljemålning
Åke Johansson oljemålning
Åke Johansson oljemålning
Åke Johansson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JOHANSSON, Åke (1863-1968): Motiv från Dubrovnik, tre damer, signerad, olja på duk, 31x39 cm

112583

2011-12-02