Gustav Prucha oljemålning

Gustav Prucha oljemålning
Gustav Prucha oljemålning
Gustav Prucha oljemålning
Gustav Prucha oljemålning
Gustav Prucha oljemålning
Gustav Prucha oljemålning

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

9 000 SEK

PRUCHA, Gustav (1875-1952): Motiv med människor, signerad Prucha, olja på duk, 58,5x90 cm

112594

2011-12-02