Mora herrfickur 18 k

Mora herrfickur 18 k
Mora herrfickur 18 k

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MORA, herrfickur, 1920-tal, märkt i verk/boett, förgyllt 18´´´ verk, ankargång, vit urtavla med arabiska siffror, små röda 13-24, sekundvisare, slät savonettboett av guld 18 k, innerboett och bygel av metall, diameter 50 mm, KEDJA, doublé

Fungerar, glas saknas, smärre bucklor

112666

2011-12-08