Jean Baptiste Charpentier hans art oljemålning

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CHARPENTIER, Jean-Baptiste I (1728-1806): Hans art, 1800-tal, dam med hatt, olja på duk, 117x85 cm

112670

2011-12-02