IWC Ingenieur herrarmbandsur stål
Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
IWC, Ingenieur, automatiskt herrarmbandsur, 1953, märkt i verk/urtavla/boett, vitt verk kal. C.852, nr 1298908, silverfärgad urtavla med streck och arabiska siffror, centrumsekundvisare, boett och armband av stål, med innerlock, diameter 36 mm
Fungerar, urtavlan med fläckar, glasskador, boetten med obetydliga repor, armband med Omegalås och monogram
112715
2011-12-08