Koppar med fat i porslin 1800-tal

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KOPPAR, 8 st., porslin, polykromt målade dekor, 1800-tal

Hårsprickor, lagningar

112722

2011-12-03