Osvald Rasmussen interiör

Osvald Rasmussen interiör
Osvald Rasmussen interiör
Osvald Rasmussen interiör
Osvald Rasmussen interiör
Osvald Rasmussen interiör
Osvald Rasmussen interiör

Klubbat för:

800 SEK

1 000 SEK

RASMUSSEN, Osvald (1900-tal): Interiör, signerad osv Rasmusen, olja på duk, 40x50 cm

112735

2011-12-02