Sam Granovsky oljemålning

Sam Granovsky oljemålning
Sam Granovsky oljemålning
Sam Granovsky oljemålning
Sam Granovsky oljemålning
Sam Granovsky oljemålning
Sam Granovsky oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GRANOVSKY, Sam (1889-1942): Zigenerska, signerad, olja på duk, 22x16,5 cm, inköpt i Paris under 1900-talets första del

112737

2011-12-02