Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STÅHL NYBERG, Birgit (1928-1982): Klassfoto, signerad och daterad Birgit Ståhl Nyberg 1978, PT, färglitografi, 67x49 cm
112775
2011-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här