Birgit Ståhl Nyberg färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STÅHL NYBERG, Birgit (1928-1982): Klassfoto, signerad och daterad Birgit Ståhl Nyberg 1978, PT, färglitografi, 67x49 cm

112775

2011-12-02