Björn Hassan oljemålning

Björn Hassan oljemålning
Björn Hassan oljemålning
Björn Hassan oljemålning
Björn Hassan oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HASSAN, Björn (1900-tal): Bodybuilder, signerad och daterad 1997, olja på duk, 100x69 cm

112786

2011-12-02