Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SÄNGHIMMEL, 1800-talets slut, gustaviansk stil, bemålad, bronserad dekor, 144x113 cm
Skador, slitage, renoverad
112847
2011-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här