Sänghimmel gustaviansk stil

Sänghimmel gustaviansk stil
Sänghimmel gustaviansk stil
Sänghimmel gustaviansk stil
Sänghimmel gustaviansk stil

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SÄNGHIMMEL, 1800-talets slut, gustaviansk stil, bemålad, bronserad dekor, 144x113 cm

Skador, slitage, renoverad

112847

2011-12-04