Albert Johansson "Aniara"

Albert Johansson
Albert Johansson
Albert Johansson
Albert Johansson

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHANSSON, Albert (1926-1998): "Aniara" signerad och daterad på baksidan Albert Johansson 1961, limfärg/cementspackel/olja på pannå, 52x65 cm

112872

2011-12-03