Hörnskåp empire

Hörnskåp empire
Hörnskåp empire
Hörnskåp empire
Hörnskåp empire

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÖRNSKÅP, empire, 1800-tal, mahognyfaner, höjd 177, djup 65 cm, nyckel medföljer

112922

2011-12-05