Tissot herrfickur guld

Tissot herrfickur guld
Tissot herrfickur guld
Tissot herrfickur guld
Tissot herrfickur guld

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TISSOT & FILS, herrfickur, 1930-tal, märkt i verk/urtavla/boett, förgyllt 19´´´ verk, nr 441690, ankargång, vit urtavla med arabiska siffror, små 13-24, sekundvisare, slät savonettboett av guld 14 k, monogram AJ, diameter 51 mm, KEDJA, doublé

Fungerar, löst glas, innerboett och bygel av metall

112928

2011-12-08