Tissot herrfickur guld
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TISSOT & FILS, herrfickur, 1930-tal, märkt i verk/urtavla/boett, förgyllt 19´´´ verk, nr 441690, ankargång, vit urtavla med arabiska siffror, små 13-24, sekundvisare, slät savonettboett av guld 14 k, monogram AJ, diameter 51 mm, KEDJA, doublé
Fungerar, löst glas, innerboett och bygel av metall
112928
2011-12-08