Sideboard i regency

Sideboard i regency
Sideboard i regency
Sideboard i regency
Sideboard i regency
Sideboard i regency
Sideboard i regency
Sideboard i regency
Sideboard i regency
Sideboard i regency
Sideboard i regency

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SIDEBOARD, England, 1800-tal, regencystil, mahogny, höjd 96, 168x 56 cm, nycklar finns

Fanérskador

112962

2011-12-05