Dubey Schaldenbrand herrarmbandsur

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DUBEY & SCHALDENBRAND, automatiskt herrarmbandsur, märkt på urtavlan, vitt ETA-verk kal. 2452, 17 jewels, silverfärgad urtavla med streck och arabisk 12:a, centrumsekundvisare, glugg för datum, boett av guld 18 k, förgylld flex-länk, diameter 35 mm

Fungerar, smärre glasrepor

113003

2011-12-08