Dubey Schaldenbrand herrarmbandsur
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
DUBEY & SCHALDENBRAND, automatiskt herrarmbandsur, märkt på urtavlan, vitt ETA-verk kal. 2452, 17 jewels, silverfärgad urtavla med streck och arabisk 12:a, centrumsekundvisare, glugg för datum, boett av guld 18 k, förgylld flex-länk, diameter 35 mm
Fungerar, smärre glasrepor
113003
2011-12-08