Bengt-Göran Karlsson fotografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARLSSON, Bengt-Göran (samtida): 2 st, "Dans - Midsommar vid Loka Brunn, Grythyttan", stämpel, fotografi, 24x30 cm samt Värme, stämplad, signerad och dedicerad på baksidan, 22x29 cm

Smärre kantskador

113010

2011-12-05