Bengt-Göran Karlsson fotografi
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARLSSON, Bengt-Göran (samtida): 2 st, "Dans - Midsommar vid Loka Brunn, Grythyttan", stämpel, fotografi, 24x30 cm samt Värme, stämplad, signerad och dedicerad på baksidan, 22x29 cm
Smärre kantskador
113010
2011-12-05