Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARSENIUS, John (1818-1903): "Violetta", signerad och daterad J Arsenius 1864, olja på duk uppfäst på pappannå, 17x23 cm
Hål efter häftstift, krackeleringar
113023
2011-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här