John Arsenius olja

John Arsenius olja
John Arsenius olja
John Arsenius olja
John Arsenius olja

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARSENIUS, John (1818-1903): "Violetta", signerad och daterad J Arsenius 1864, olja på duk uppfäst på pappannå, 17x23 cm

Hål efter häftstift, krackeleringar

113023

2011-12-04