Anna Cassel oljemålning

Anna Cassel oljemålning
Anna Cassel oljemålning
Anna Cassel oljemålning
Anna Cassel oljemålning
Anna Cassel oljemålning
Anna Cassel oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

2 000 SEK

CASSEL, Anna (1860-1937): Landsväg med pojke, Adelsö, signerad och daterad Anna Cassel -87, olja på duk, 34x53 cm

Smärre färgbortfall

113024

2011-12-04