Klubbat för:
4 400 SEK
2 000 SEK
CASSEL, Anna (1860-1937): Landsväg med pojke, Adelsö, signerad och daterad Anna Cassel -87, olja på duk, 34x53 cm
Smärre färgbortfall
113024
2011-12-04