Raoul Ubac färglitografi

Raoul Ubac färglitografi
Raoul Ubac färglitografi
Raoul Ubac färglitografi
Raoul Ubac färglitografi

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UBAC, Raoul (1910-1985): Komposition, signerad Ubac 14/300, färglitografi, 66x47,5 cm, oramad

113048

2011-12-10