Yoshiharu Kimura träsnitt

Yoshiharu Kimura träsnitt
Yoshiharu Kimura träsnitt
Yoshiharu Kimura träsnitt
Yoshiharu Kimura träsnitt

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KIMURA, Yoshiharu (född 1934): Komposition med fåglar, signerad och numrerad 10/50, färgträsnitt, 62x37 cm, oramad

113051

2011-12-10