Urho Oinila oljemålning

Urho Oinila oljemålning
Urho Oinila oljemålning
Urho Oinila oljemålning
Urho Oinila oljemålning
Urho Oinila oljemålning
Urho Oinila oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OINILA, Urho (1895-1980): Parklandskap, olja på duk, signerad U Oinila, 65x55 cm

113056

2011-12-04