D Solot oljemålning

D Solot oljemålning
D Solot oljemålning
D Solot oljemålning
D Solot oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOLOT D (Frankrike, 1900-tal): "Place de la Comedie Francaise - Paris", signerad och daterad -61, olja på duk, 91x72 cm

113064

2011-12-04