D Solot oljemålning

D Solot oljemålning
D Solot oljemålning
D Solot oljemålning
D Solot oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOLOT, D (Frankrike, 1900-tal): "New York la Nuit", signerad och daterad -60, olja på duk, 59x119 cm

113065

2011-12-05