Flaskor med Gustav III monogram

Klubbat för:

850 SEK

1 200 SEK

FLASKOR med Gustav III monogram, 1 par+3 st (5 st), glas, 18/1900-tal, varav ett par Reijmyre, höjd 21-22 cm

Skador

113080

2011-12-05