David Wallin oljemålning

David Wallin oljemålning
David Wallin oljemålning
David Wallin oljemålning
David Wallin oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WALLIN, David (1876-1957): "Hillevi Wallin", signerad D.Wallin, utförd omkring 1920, olja på duk uppklistrad på pannå, 51x41 cm

Hål efter häftstift

113103

2011-12-05