Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
WALLIN, David (1876-1957): 2 st, "Bad i ån/Svartå", Farfar med barnbarn, signerade D.Wallin, olja på duk uppklistrad på pannå samt olja på pannå, 32x23 resp 49x42 cm
färgbortfall
113116
2011-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här