David Wallin oljemålningar

David Wallin oljemålningar
David Wallin oljemålningar
David Wallin oljemålningar
David Wallin oljemålningar

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WALLIN, David (1876-1957): 2 st, "Bad i ån/Svartå", Farfar med barnbarn, signerade D.Wallin, olja på duk uppklistrad på pannå samt olja på pannå, 32x23 resp 49x42 cm

färgbortfall

113116

2011-12-05