Rolf Mellström oljemålning
Valmis
2011-12-05
113154
| Korkein tarjous | 3 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
MELLSTRÖM, Rolf (1896-1953): "Örn lyftande med and över snötäckt kobbe, signerad och daterad Rolf Mellström 1931, olja på pannå, 35x53 cm