Rolf Mellström oljemålning

Rolf Mellström oljemålning
Rolf Mellström oljemålning
Rolf Mellström oljemålning
Rolf Mellström oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MELLSTRÖM, Rolf (1896-1953): "Örn lyftande med and över snötäckt kobbe, signerad och daterad Rolf Mellström 1931, olja på pannå, 35x53 cm

113154

2011-12-05