Inger Jirby oljemålning

Inger Jirby oljemålning
Inger Jirby oljemålning
Inger Jirby oljemålning
Inger Jirby oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JIRBY, Inger (Född 1942): Parismotiv, signerad, olja på pannå, 62x83 cm

113156

2011-12-05